منو

اقدام غیرقانونی برای فروش اموال انجمن‎ دراگون بت

دراگون بت یا قایق اژدها یکی از رشته‎های آبی است که در کشور ما فعالیت دارد. این رشته که تحت یک انجمن زیر نظر فدراسیون انجمن‎های ورزشی به فعالیتش ادامه می‎دهد هر از چندگاهی درگیر حواشی می‎شود که در آخرین مورد اتفاقی نادر در این انجمن رخ می‎دهد.

حدود ۴‌ــ۳ ماه پیش دو تن از مسئولان این انجمن اقدام به فروش ۲۰ پارو و یک سکان این رشته ورزشی ــ تمامی آنها اموال فدراسیون بوده است ــ به افرادی می‎کنند. در حین انجام این معامله، مسئولان حراست سر می‎رسند و مانع این کار می‎شوند.

محمد کنی رئیس انجمن دراگون بت در این باره به تسنیم گفت: این موضوع کذب محض است و صحت ندارد. شما می‌توانید این را از مراجع ذی‌صلاح نیز پیگیری کنید.

وی ادامه داد: چند نفر را از فدراسیون به‌دلیل تخلفاتی که داشتند اخراج کردیم و آنها از روزی که رفتند، همه را علیه انجمن دراگون‎بت تحریک می‎کنند و برای ما حاشیه می‎سازند. برخی از این افراد در فدراسیون قایقرانی پُست دارند و به‌دنبال این هستند که دارگون‎بت را به فدراسیون قایقرانی برگردانند.

یکی از افرادی که قصد خرید پارو را داشت پیدا کرد و وی که تمایلی نداشت نامش فاش شود گفت: برای خرید ۲۰ پارو با مسئولان انجمن دراگون‌بت قرار گذاشتیم و پای معامله رفتیم. آنها اصرار داشتند که قرار بیرون از مجموعه ورزشی آزادی باشد اما ما مخالف بودیم و گفتیم باید در همین مجموعه کار صورت بگیرد. ما نمی‎دانستیم که این پاروها از اموال فدراسیون انجمن‎های ورزشی است اما وقتی این افراد برای ما عکس‎های پاروها را ارسال کردند، متوجه شدیم که این برند پارو در ایران فقط برای فدراسیون است و شخص دیگری آنها را ندارد، به همین دلیل با اصرار در ورزشگاه آزادی قرار گذاشتیم و حراست را هم در جریان این موضوع قرار دادیم.

وی ادامه داد: در روز معامله آقایان یک جای بسیار دورتر از دریاچه را برای قرار انتخاب کردند. سرانجام مسئولان حراست آمدند و متوجه موضوع شدند. اتفاقاً کنی رئیس انجمن هم در جریان این موضوع قرار گرفت. پس از آن گفتند که دیگر موضوع را پیگیری نکنیم و گفتند حراست پیگیر است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0