منو

مردم رستوران‌های دریافت‌کننده حق سرویس را معرفی کنند

رئیس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس تهران گفت: دریافت حق سرویس در رستوران ها و سلف سرویس ها غیرقانونی است و مردم می توانند در صورت مشاهده، واحد متخلف را برای برخورد به اتحادیه معرفی کنند.
سید علی اصغر میرابراهیمی در گفت و گو با ایرنا افزود: مردم در صورت مشاهده چنین تخلفی، می توانند به صورت مکتوب به شماره ۶۶۹۵۰۰۹۹ نمابر ارسال کنند یا موضوع را از طریق شماره تلفن های ۶۶۴۰۸۴۸۹ و ۶۶۴۹۴۳۱۲، ۶۶۴۰۴۹۹۱ به اطلاع اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس برسانند. وی ادامه داد: به طور قطع شکایت های مردم پیگیری می شود و اگر واحد صنفی آن تخلف را تکرار کرد اخطار پلمپ می دهیم و برای جریمه و طی مراحل قانونی به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی می کنیم.
رئیس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس تهران اضافه کرد: علاوه بر این، بازرسان اتحادیه به صورت دوره ای، هر ۴۵ روز تا دوماه یک بار، برای بازرسی رستوران ها و سلف سرویس های مجوزدار به واحدهای صنفی مراجعه می کنند.
وی افزود: اکنون ۱۵ بازرس افتخاری و پنج بازرسی موظفی در این زمینه فعالیت می کنند و علاوه بر این، اعضای هیات مدیره اتحادیه نیز حق بازرسی دارند. میرابراهیمی با یادآوری اینکه اکنون۹۰۰ رستوران و سلف سرویس پروانه دار و ۳۰۰ واحد در دست اقدام برای دریافت مجوز در شهر تهران وجود دارد، گفت: واحدهای صنفی متخلف عمدتا جزو واحدهای بدون مجوز هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0