منو

برخورد با "حقوق‌های نجومی" موفق نبود

عضو هیئت رئیس مجلس با بیان اینکه مسئولان در برخورد با حقوق‌های نجومی “موفق” عمل نکردند، گفت: برخی از برکنار شده‌ها به‌صورت واسطه‌ای یا غیرمستقیم دوباره در جایی مشغول فعالیت شده‌اند.

احمد امیرآبادی‌فراهانی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به پرداخت‌های غیرمتعارف اظهار داشت: حقوق نجومی ظلمی بود که به سیمای انقلاب و نظام چنگ زد و با آبروی نظام بازی کرد و متأسفانه مسئولان در برخورد با آن موفق عمل نکردند. وی بابیان اینکه سازمان بازرسی کشور به‌عنوان نهادی نظارتی باید گزارش خود را جامع‌تر ارائه دهد، افزود: متأسفانه تاکنون جزء چند مورد برکناری چیزی ندیده‌ایم و این در شرایطی است که برخی از برکنار شده‌ها به‌صورت واسطه‌ای یا غیرمستقیم دوباره در جایی مشغول فعالیت شده‌اند.

عضو هیئت رئیس مجلس با تأکید بر اینکه امکانات زیادی در کشور قرار دارد که حتی قانون هم اجازه استفاده از آن را برای مسئولان می‌دهد‌، گفت: استفاده از امکانات نباید به صورتی باشد که در جهت خواسته‌ها و استفاده‌های شخصی قرار گیرد چراکه این موضوع با روحیه انقلابی ما تناسبی ندارد.

امیرآبادی‌فراهانی خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی بحث حقوق نجومی را رها نخواهد کرد چراکه چگونه ممکن است کارگری ۸۵۰ هزار تومان حقوق بگیرد و حقوق مدیری ۲۰ میلیون تومان باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0