منو

201607100839924704_orig

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار درمجلس،در تشریح سوالش از وزیرامور اقتصادی و دارایی،گفت:تسامح و تساهل در برخورد با حقوق های نجومی دریافتی شرکت های تابعه وزارت اقتصاد،محور سوال از طیب نیا است.
علی ادیانی درگفت وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به طرح سوالش از وزیراقتصاد و امور دارایی،در نشست علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی،گفت:براساس اطلاعات حاصله،وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره حقوق های نجومی حوزه های زیرمجموعه خود تساهل و تسامح کرده و نظارت موثری بر ارگان های زیرمجموعه خود نداشته و امور آنها تاکنون اصلاح نشده که این سبب طرح سوال بنده از “طیب نیا” شده است.

نماینده مردم قائمشهر،سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه وزیر امور اقتصادی و دارایی به دلیل حضور در ماموریت های خارج از کشور برای پاسخ به سوال در کمیسیون اقتصادی حضور نیافت،افزود:بنابر تقاضای بنده این سوال به صحن ارسال شد و اگر پیش از طرح سوال در صحن علنی وزیر توضیحاتی ارائه کند،بنده توضیحات وی را می شنوم، در غیراینصورت سوال در صحن مطرح می شود.

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:وزیر امور اقتصادی و دارایی باید توضیح دهد که وزارتخانه درحوزه بانک ها،بیمه ها و حوزه های تابعه چه اقداماتی انجام داده است،که اگر وزیر پیش از طرح سوال در صحن ،بنده را قانع نکند،سوال در صحن علنی مطرح می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0