منو

جزئیات جلسه دادگاه توکلی درباره مجتمع آلومینیومی المهدی و هرمزال

رئیس دیده‌بان شفافیت و عدالت جزئیات دادگاه واگذاری مجتمع آلومینیومی المهدی و هرمزال را تشریح کرد. احمد توکلی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره آخرین وضعیت پرونده واگذاری مجتمع آلومینیومی المهدی و هرمزال، اظهار داشت: پس از اینکه هیئت داوری حکم به ابطال قرارداد نداد، بنده به دادگاه عمومی شکایت کردم و به‌دلیل اینکه این شکایت‌‌ها طبق ماده ۳۲ به شعبه خاصی باید ارجاع شود، پرونده این واگذاری پس از مدتی از دادگاه مجتمع قضایی عدالت به شعبه ۲۱ مجتمع شهید بهشتی ارجاع شد که یک قاضی مجرب و خوش‌نام ریاست آن را به‌عهده دارد و شکایت‌های واگذاری‌ها را از نظر تخصصی رسیدگی می‌کند.

وی با اشاره به برگزاری جلسه امروز دادگاه پرونده این واگذاری‌ها، افزود: امروز بنده به جلسه دادگاه دعوت شدم. نماینده سازمان خصوصی‌سازی هم حضور داشت؛ چون آنها مطالب‌شان را تحویل داده بودند، به بنده نیز ۱۰ روز وقت داده شد که لایحه‌‌ام را تقدیم کنم، طبیعتاً هر تصمیمی گرفته شود همه باید به آن پایبند باشیم.

رئیس مؤسسه دیده‌بان شفافیت و عدالت ابراز امیدواری کرد که نتیجه دادگاه، بازگرداندن حق ضایع‌شده مردم باشد و افزود: افرادی که طبق یک روال نادرست به‌نظر ما الآن هرمزان و المهدی را در تصرف دارند، طبق آخرین اخبار به تعهدشان عمل نکردند و متأسفانه باید سازمان خصوصی‌سازی به ایفای حق مردم اقدام کند. قطعاً اگر در این زمینه اطلاعات جدیدی به دست آورم، اعلام می‌کنم.

به گزارش تسنیم، احمد توکلی به‌عنوان نماینده مردم در مجلس نهم شورای اسلامی به واگذاری مجتمع آلومینیومی المهدی و هرمزال اعتراض کرد که پس از ارجاع این پرونده به هیئت داوری و رد نظر نمایندگان از سوی این هیئت، توکلی شکایت خود را به‌عنوان رئیس دیده‌بان شفافیت پیگیری کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0