منو

اعتراض وکیل‌ تعدادی از کارگران به رای صادره در پرونده مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی

وکیل‌مدافع تعدادی از کارگران شاکی در پرونده تامین اجتماعی، گفت: درخواست تجدیدنظرخواهی به رای پرونده مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی انجام شد. مصطفی ترک‌همدانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: محور اصلی این درخواست مغفول ماندن عنصر مجرمانه اختلاس توسط مدیر پیشین سازمان تامین اجتماعی است و با توجه به چینش و دسته‌بندی اعمال مدیرعامل سابق در رای صادره، امید زیادی به نقض و یا اصلاح دادنامه دارم.

بر اساس این گزارش، ترک‌همدانی ۱۲ آبان ماه به ایسنا گفته بود که رای پرونده مدیرعامل پیشین سازمان تامین اجتماعی، شامل سه بخش بابت شکایت‌های کارگران و سازمان تامین اجتماعی، آقایان پالیزدار و پیمان حاج محمود عطار و نماینده پیشین کرج و همسر قاضی‌اش است.

ترک همدانی در ادامه گفت: در حال حاضر وی به اتهامات تصرف غیرقانونی و اهمال در انجام وظیفه به تحمل ۷۰ و ۶۵ ضربه شلاق محکوم شده است.

وی اضافه کرد: در بخش دوم نیز وی برائت حاصل کرده و در بخش سوم نیز محکومیت دارد.

چهار جلسه برای رسیدگی به پرونده مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی در شعبه ۱۰۵۷ ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت به ریاست قاضی حیدری و به صورت غیرعلنی برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0