منو

احمد دوست حسینی رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی طی نامه ای به توکلی رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت ضمن تشکر از وی در ارائه گزارشی بی طرفانه و صریح در مورد املاک شهرداری خواستار تداوم این حرکتها در جلوگیری از تکرار دست اندازی ها به اموال عمومی شد. متن کامل این نامه بدین شرح است.

برادر ارجمند

جناب آقای دکتر احمد توکلی

با سلام و احترام؛

گزارش منتشر شده سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در باره واگذاری املاک از سوی شهرداری تهران را مطالعه نمودم. با مرور این گزارش دریافت می شود که گزارش بدور از حب و بغض و سیاست زدگی معمول در پی ارزیابی منصفانه و بی طرفانه عملکرد خاص و مشخص از یک دستگاه حاکمیتی بوده و در آن تصریح شده است که نتیجه این ارزیابی قابل تعمیم به دیگر اقدام های گذشته، حال و آینده آن دستگاه نیست. در این گزارش تلاش شده است که بسیاری از مجهولات معلوم و پوشیده ها عیان شود که راه را برای رسیدگی های قانونی باز و هموار نموده است. تکرار و استمرار اینگونه گزارش های بی سابقه، بی تردید راه تکرار تخلفات و  دست اندازی بی محابا به اموال عمومی را ناهموار و مخاطره آمیز خواهد کرد و نقشی تعیین کننده در حفظ و بازسازی و تحکیم سرمایه اجتماعی خواهد شد، سرمایه ای که به شدت در مخاطره قرار گرفته است. تیم تنظیم کننده گزارش ، قابلیت حرفه ای، انصاف و وسعت نظر را نشان داد و از جناب توکلی همان دیده و شنیده شد که انتظار آن می رفت. اگرچه اجر این دغدغه ها(دغدغه فساد ستیزی) با خداوند تعالی است، ولی قدرشناسی و پشتیبانی جامعه از این نوع دغدغه ها وظیفه ای بر گردن دلسوزان و علاقه مندان به سلامت و پیشرفت  این کشور است.

آرزو می کنیم که این سازمان مردم نهاد دراین راه ثابت قدم باشد که قول سدید اصلاح کننده رفتارها و زداینده پلیدی هاست.

با آرزوی توفیق روزافزون

احمد دوست حسینی ۹۵/۸/۲۴

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0