منو

ارسال نامه سوم کمیسیون آموزش به فرهادی درباره تحصیل فریدون

 

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از ارسال نامه سوم این کمیسیون به وزیر علوم درباره رفع ابهام در پرونده تحصیل برادر رئیس‌جمهور خبر داد.

محمدمهدی زاهدی در گفت‌وگو با پویا درباره تحصیل «حسین فریدون» برادر رئیس‌جمهور، اظهار کرد: تاکنون هیئت‌رئیسه کمیسیون ۲ نامه به وزیر علوم ارسال کرده‌اند که در این نامه‌ها، اطلاعاتی را درباره تحصیل برادر رئیس‌جمهور درخواست کرده‌‌ایم. وی با اشاره به اینکه در پاسخ دومی که وزیر علوم درباره ابهامات تحصیل برادر رئیس جمهور به کمیسیون آموزش مجلس ارسال کرده، ابهاماتی وجود داشت، تصریح کرد: هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش نامه سوم را برای وزیر علوم فرستاد تا آن ابهامات درباره تحصیل برادر رئیس‌جمهور برطرف شود. رئیس کمیسیون آموزش مجلس به مهمترین نکته در نامه سوم هیئت‌رئیسه این کمیسیون به وزیر علوم، اشاره کرد و افزود: اگر کسی که به‌فرض، نمره قبولی در سالی کسب کرد، آیا می‌تواند این نمره ملاکی برای پذیرش آن فرد در سال بعد و یا سالهای بعدی باشد؟ زاهدی با توجه به مدارکی که از طریق وزارت علوم به کمیسیون ارسال شده گفت: حسین فریدون در آزمون سال ۹۲ شرکت کرده و جزو چند برابر ظرفیتی است که به دانشگاه گیلان معرفی شده بود، اما پذیرش او در سال ۹۳ صورت گرفته است. وی خاطرنشان کرد: در حقیقت نمره سال ۹۲ برای سال ۹۳ وی اعمال شده، بنابراین از وزیر علوم خواسته‌ایم که این ابهام برطرف شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0