منو

یکشنبه؛ ادامه رسیدگی به پرونده مرتضوی

وکیل‌مدافع تعدادی از کارگران در پرونده مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی گفت: ادامه رسیدگی به پرونده سعید مرتضوی در خصوص تامین اجتماعی فردا در دادگاه کارکنان دولت برگزار خواهد شد.

مصطفی ترک‌ همدانی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما افزود: پرونده مدیرعامل سابق تامین اجتماعی پس از انجام کارشناسی‌ و رفع نقص برای ادامه رسیدگی به شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کارکنان دولت ارجاع شده است که جلسه رسیدگی به این پرونده فردا ۹ صبح (۱۴ شهریور ماه) برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در این پرونده مباحث مختلف تخلفات کلان مالی مطرح و رسیدگی می شود گفت: تاکنون در این پرونده چهار جلسه رسیدگی در شعبه ۱۰۵۷ ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت به ریاست قاضی حیدری و به صورت غیرعلنی برگزار شد اما از آنجا که نقص هایی به این پرونده وارد شد پرونده برای رفع نقص به شعبه ۱۵ دادسرای کارکنان دولت (شعبه صادر کننده کیفرخواست) ارجاع داده شد .

این وکیل دادگستری افزود: اکنون پرونده با رفع نقص به شعبه دادگاه برگشته است که فردا ادامه رسیدگی به این پرونده برگزار خواهد شد .

نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده سعید مرتضوی ۲۵ آبان ماه سال گذشته برگزار شد.

سعید مرتضوی در حاشیه جلسه دادگاه با حضور در جمع خبرنگاران اعلام کرده بود: موضوع شکایت از من دو پرونده است؛ یکی شکایت گروه پالیزدار و دیگری شکایت وکیل سازمان تامین اجتماعی و موضوع تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی است .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0