منو

4785019_259

در پی نامه احمد توکلی در خصوص اعلام آمادگی نهاد مردمی دیده‌بان شفافیت و عدالت درباره ورود به موضوع پرونده املاک در تعاونی مسکن برای واگذاری به کارکنان شهرداری تهران، دفتر شهرداری طی نامه‌ای برای همکاری با این سازمان اعلام آمادگی کرد.

در نامه‌ای خطاب به احمد توکلی که از سوی اداره کل دفتر شهرداری تهران تنظیم شده آمده است: در پی مطلب منتشر شده از سوی جنابعالی مبنی بر اعلام آمادگی آن نهاد مردمی درباره ورود به موضوع پرونده املاک در تعاونی مسکن برای واگذاری به کارکنان شهرداری تهران، ضمن قدردانی از حسن توجه شما، به عرض می رساند شهرداری تهران همانگونه که به دستور شهردار محترم، قاطعانه و بدون خط قرمز، آماده رسیدگی همه جانبه به موضوع از سوی قوه قضاییه، به عنوان یک نهاد قانونی و رسمی است، ورود جنابعالی ــ که از سرشناسان حوزه مبارزه با فساد هستید ــ و مجموعه همراهتان را به عنوان نماینده افکار عمومی به پرونده حاضر خیر مقدم گفته و آمادگی خود را برای همکاری و انجام مساعی لازم با مجموعه سازمان دیده بان شفافیت و عدالت جهت بررسی همه جانبه موضوع اعلام می‌دارد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0