منو

parastooee

به دنبال صدور رای دادگاه‌های امریکا برای تصاحب حدود ۲ میلیارد دلار از اموال ملت ایران، کمپین مردمی به دبیری پرویز پرستویی راه‌اندازی شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پرویز پرستویی به عنوان دبیر منتخب این کمپین اعلام کرد: «ما مردم ایران آنقدر در پیچ و خم حوادث روزگار آبدیده شده‌ایم که بخواهیم و بتوانیم قدرتمندانه خواسته های به حقمان را از روش‌ های قانونی و مدنی پیگیری کرده و بهانه به دست دشمنان این مرز و بوم ندهیم. هرکس از هر قشر و سلیقه ، که این آب و خاک را دوست دارد بسم الله، با شرکت در این گردهمایی بزرگ ملی به دیگر جهانیان نشان دهد که هرگز نخواهد گذاشت حق فرزندانش از گلوی هیچ کس به راحتی پایین برود.»

متن این کمپین بدین شرح است:

«جناب آقای بان کی مون، ما امضا کنندگان این بیانیه به عنوان جمعی از ملت ایران درخواست داریم که به نامه اعتراضی دولت‌مان به جنابعالی در مورد حکم دادگاه های امریکا درباره برداشت غیرقانونی دومیلیارد دلار از اموال‌مان در این کشور کاملا توجه کرده و از این امر که خلاف رویه بین‌المللی است به شدت و قاطعانه جلوگیری فرمایید.»

ابراهیم حاتمی کیا٬ جمال شورجه٬ رضا کیانیان و فاطمه معتمد اریا نیز به این کمپین پیوستند.

didebanSH

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0