منو

phun8zieedhfgrasotzw

هفته گذشته کمیته امداد امام خمینی به یک ساختمان در حال تکمیل در خیابان آزادی منتقل شد و رئیس و هیئت امنای این نهاد نخستین جلسه کاری خود را در این ساختمان برگزار کردند.

سایر مدیران و کارکنان کمیته امداد نیز با تکمیل ساختمان و اتمام مراحل تجهیزات اداری به تدریج تا پایان تیرماه به ساختمان جدید نقل مکان خواهند کرد. به گزارش رجانیوز وعده انتقال ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) از سوهانک در شمال شهر تهران به یک منطقه متناسب با فعالیت‌های کمیته امداد از زمان حضور مهندس سید پرویز فتاح در راس این نهاد مردمی و به دلیل دور بودن ساختمان فعلی کمیته امداد از مرکز شهر و حساسیت مردم نسبت به این ساختمان مورد تاکید قرار گرفت که در نهایت این اقدام  در اوایل سال ۹۵ منجر به اتخاذ این تصمیم شد. به گفته فتاح هزینه فروش ساختمان کمیته امداد در منطقه سوهانک صرف امور مرتبط با مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی خواهد شد. این درحالی است که این اقدام در خور توجه با کمترین پوشش خبری و تبلیغاتی صورت گرفته است. به طوری که حتی ساختمان جدید در دست تکمیل تهرانسر، فاقد آسانسور بوده و رئیس کمیته امداد با توجه به امکانات کم و استفاده از پله های اضطراری، به عنوان رئیس کمیته امداد، از اولین مسئولین این مجموعه بود که در این ساختمان مستقر شده است.

منبع: رجانیوز

didebanSH

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0