منو

13950205140134353101534

پژوهش، در اولین جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان فارس با تأکید بر انجام اقدامات فرهنگی مؤثر، برای کاهش عطش مردم نسبت به مصرف کالاهای خارجی گفت: باید توزیع و عرضه کالاهای خارجی و ایرانی را به لحاظ کمی و کیفی در کشور متعادل ساخت.

احمدی، مدیر کل مبارزه با پولشویی و قاچاق کالا و ارز وزارت اطلاعات در این نشست راهبرهای اصلی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را در افزایش خطر و کاهش صرفه قاچاق با شیوه‌های مختلف عنوان کرد و گفت: مقابله نظام‌مند با قاچاق مستلزم شناسایی شیوه‌های جدید قاچاق و جرایم مربوط به آن و نیز پیاده‌سازی روش‌های نوین و علمی در برخورد متقابل با این پدیده است.

در این جلسه سیداحمد احمدی‌زاده، دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان فارس با اشاره به رویکرد دولت بر عزم جدی دستگاه‌ها بر پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز گفت: رویکرد اصلی کمیسیون در بحث پیشگیری، مبارزه با سرشاخه‌ها و سرشبکه‌های قاچاق کالا و ارز و نیز تعامل مطلوب با استان‌های همجوار است.

در انتهای جلسه رؤسای کارگروه‌های کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با ارائه گزارشی از اقدامات سال ۹۴ کارگروه‌ها، پیشنهاداتی را در خصوص بهبود عملکرد کمیسیون در سال ۹۵ ادرائه کردند.

منبع: اقتصاد پنهان

didebanSH

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0