منو

812555844451489

ماجرا از این قرار است طبق گفته برخی از رانندگان تاکسی ، تعاونی تاکسیرانی که زیر نظر سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران فعالیت می کند ، حق بیمه حدود ۹ ماه از اعضا تعاونی را که بیش از ۹ میلیارد تومان می باشد را با وجود دریافت از رانندگان به حساب سازمان تامین اجتماعی وایز نکرده است.

فساد مالی این بار در تعاونی تاکسیرانی تهران اتفاق افتاد و پول هایی که رانندگان تاکسی با زحمت فراوان و آن هم در شرایط  بعضا نامساعد محیطی و جوی در پی کسب روزی حلال هستند رخنه کرد .

این ماجرا آنجا آشکار شد که رانندگان تاکسی با عدم تمدید دفترچه بیمه خود مواجه شدند البته این تنها تخلف این تعاونی نبود ، چرا که  این تعاونی در جهت نوسازی ناوگان تاکسی رانی خود اقدام به ثبت نام اعضا برای واگذاری تاکسی های هیبریدی نمود با این شرط که هر ثبت نام کننده که مبلغ واریزی اولیه او بیشترین واریزی را داشته باشد در اولویت واگذاری قرار خواهد گرفت ، به گفته برخی از رانندگان تاکسی این خودروها که از نوع تویوتا می باشد حدود ۱۰۵ میلیون تومان قیمت گذاری شده بود که ۳۰ میلیون تومان از مبلغ کل به صورت بلاعوض از طرف سازمان محیط زیست به تعاونی پرداخت می شد ، که از این بابت نیز بسیاری از رانندگان سپرده ای در حدود ۴ میلیارد تومان به حساب این تعاونی واریز نموده اند که گفته می شود با حکم قضایی حساب تعاونی مسدود و مبالغ واریزی رانندگان تاکسی به آن ها عودت داده شد .

به نظر می رسد ضعف در نظارت بر این تعاونی که به عهده سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران می باشد منجر به رقم خوردن  چنین تخلف هایی در تعاونی تاکسیرانی شده است.

منبع: نفت ما

didebanSH

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0