منو

1441428202187_20

رییس سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با نظارت سازمان بازرسی کل کشور و فروش اموال بابک زنجانی و آخرین وضعیت قراردادهای نفتی و بررسی فساد در فوتبال توضیحاتی را ارائه کرد.

ناصر سراج در حاشیه مراسم تودیع و معارفه دادستان کل کشور درباره آخرین وضعیت قراردادهای نفتی، گفت: از نظر ما در قراردادهای نفتی ایراداتی وجود داشت که این موضوع را به روسای سه قوه منعکس کردم. همچنین اخیراً در جلسه‌ای که با آقای زنگنه و معاونین‌شان داشتیم ایرادات را نیز به آنها منعکس کردیم که این ایرادات حدود ۱۲ الی ۱۳ مورد بود.

وی ادامه داد: خوشبختانه وزارت نفت تمکین کرد و قرار شد پیشنهادهای ما را در قراردادها بگنجاند و اصلاح شود؛ لذا بعید می‌دانم اگر این پیشنهادها عملی شود مشکلی وجود داشته باشد.

سراج درباره آخرین وضعیت فساد در فوتبال، افزود: گروه‌های بازرسی سازمان بازرسی کل کشور در وزارت ورزش مستقر هستند؛ در واقع ما نمی‌توانیم در قسمت‌های خصوصی ورود پیدا کنیم و فقط تیم‌هایی که از بودجه دولت ارتزاق می‌کنند را می‌توانیم نسبت به آنها ورود پیدا کرده و بررسی کنیم.

رییس سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با آخرین وضعیت دکل نفتی که سئوال یکی دیگر از خبرنگاران بود، گفت: پرونده را برای رسیدگی به دادسرا ارسال کرده‌ایم و دادسرا در حال رسیدگی به آن است.

سراج در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا سازمان بازرسی نظارتی بر فروش اموال بابک زنجانی دارد یا خیر، گفت: این موضوع در اختیار دادستانی است. البته بر اساس گزارشات ما پرونده تکمیل شد و خوشبختانه وزارت نفت و دادستانی با یکدیگر ارتباط خوبی دارند که اموال‌ را قیمت‌گذاری کنند که نسبت به بازپرداخت دیون اقدام شود.

منبع: ایسنا

didebanSH

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0