منو

119571

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس، از جمع بندی گزارش واردات کالای قاچاق در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: به زودی این گزارش به صحن علنی مجلس ارسال خواهد شد.

محمدعلی پورمختار با اشاره به ماموریت ویژه کمیسیون اصل نود مجلس برای بررسی موضوع قاچاق کالا در کشور، گفت: این موضوع در حال حاضر در این کمیسیون در مرحله جمع بندی قرار داشته و به زودی برای بررسی نهایی در صحن مجلس قرائت خواهد شد.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در حال حاضر قاچاق کالا در کشور بسیار بالا است که این موضوع تحقق اقتصاد مقاومتی را نیز با اختلال مواجه کرده است، افزود: بررسی علل و عوامل رشد قاچاق در کشور در جلسات مستمر با مسئولان مربوطه در کمیسیون اصل نود مجلس انجام شده است.

پورمختار ادامه داد: مقابله با قاچاق کالا برای کاهش اثرات سوء آن بر اقتصاد کشور باید در دستورکار تمامی قوا قرار بگیرد.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: تمام تلاش کمیسیون اصل نود مجلس ارسال گزارش قاچاق کالا به صحن علنی مجلس قبل از پایان مجلس نهم است.

چندی پیش در کمیسیون اصل نود مجلس مقرر شد تا در خصوص مقابله با قاچاق کالا طرحی جایگزین طرح شبنم شده و روند اجرایی آن با نظارت دیوان محاسبات و سازمان بازرسی انجام شود.

منبع: خانه ملت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0