منو

telegram-channels

 

احمد توکلی: متن زیر را در پاسخ به کامنتی در سایت الف نوشتم. کامنت ذیل مصاحبه من در باره آلمینیوم المهدی و هرمزال به دست دوستی با امضای alio نوشته شده بود. مضمون آن ملامت من و دوستان بود که نام برده بودم( نادران، نجابت، کوثری، دهقان، محجوب، قاضی پور، امیرآبادی و مصباحی مقدم). و اینکه ما در دولت پیشین در برابر فسادها و رانت خواری ها ساکت بوده ایم.

“سلام بر دوست عزیزم.  از این که زحمت تذکر به بنده را تقبل کردید متشکرم. اما انصاف اقتضاء دارد که با رجوع به گذشته ملاحظه کنید که من و دوستانی که نامشان را بردم از منتقدان جدی انحرافات و سوء سیاستها و مدیریت دولت قبل بودیم. ما همان هایی هستیم که به خاطر اختلاس ۳۰۰۰ میلیاردی وزیر اقتصاد وقت را استیضاح کردیم. چه کنیم که اکثریت اصولگرا و اقلیت اصلاح طلب هیچ کدام موضع فراکسیونی نگرفتند و از جمع آنها تنها حدود ۱۰۰ نفر به استیضاح رای مثبت دادند که طبعا اکثریت شان از اصولگرایان بودند. با سوءاستفاده معاون اول دولت قبل ما مبارزه کردیم با رانت خواری در دولت قبل هم ما مبارزه میکردیم. در این دولت هم همان روش را ادامه میدهیم. مبارزه با رانت معروف به ۶۵۰ یورویی و اصرار بر تعقیب و دستگیری بابک زنجانی و سعید مرتضوی و متصدی ثامن الحجج و مخالفت با مفت فروشی المهدی از همین قبیل است. توجه دارید که این حراج به نام خصوصی سازی در دولت فعلی و به دست مدیران منصوب آن انجام یافته است ولی یک بار نشده که به خاطر این  سوءاستفاده، از من علیه دولت شعاری بشنوید. البته این فسادها یک شبه ایجاد نشده و نمیشود و متاسفانه بی توجهی به مبارزه با فساد به ویژگی سابق و لاحق تبدیل شده است. ولی امثال نامبردگان صرف نظر از تعلقات جناحی به همکاری در مبارزه ادامه میدهند چنان که در بین دوستان کمک کننده نام آقای محجوب اصلاح طلب هم دیده میشود.  خواهش میکنم مبارزه با فساد را به وادی اختلافات جناحی نکشانید. من هم مدعی نیستم که آنچنان که حق ملت ایران است نظارت کرده ام. باز هم از شما تشکر می کنم.”

منبع: کانال تلگرام دکتر توکلی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0