منو

gLerpzWCK2DO

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت: نگرش مدیریتی منفعلانه باعث تقویت و ترویج فساد مالی خواهد شد و مدیران شهری باید با عزمی جدی برای مبارزه با فساد مالی شهرداری گام بردارند.

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت: نگرش مدیریتی منفعلانه باعث تقویت و ترویج فساد مالی خواهد شد و مدیران شهری باید با عزمی جدی برای مبارزه با فساد مالی شهرداری گام بردارند.

رحمت‌الله حافظی در شبکه اجتماعی خود با طرح این پرسش که چرا مدعیان مدیریت جهادی با موش‌های خزانه شهر مقابله نمی‌کنند، افزود: به مراسم اختتامیه کارگاه‌های روش‌های نوین مبارزه با جانوران موذی شهری دعوت شده بودم، بر اساس اعلام مسوولان شرکت ساماندهی که مقابله با جانوران موذی را به عهده دارد و بر اساس سرشماری صورت گرفته، تعداد موش‌های شهر تهران، طی یک ساله گذشته و با اقدامات صورت گرفته از یک میلیون و ۸۰۰ هزار موش به یک میلیون و ۴۰۰ هزار موش تقلیل یافته است.

وی اضافه کرد: این آمار نشان می‌دهد، افرادی که در این حوزه مسوولیت بر عهده دارند، اراده انجام این کار را داشته‌اند و فقط شعار ندادند، به دنبال مطالعات تطبیقی و علمی و بر اساس شناخت آخرین روش‌های نوین در دنیا، تجهیزات و مواد لازم را تهیه کرده‌اند و نهایتاً با عزمی راسخ، عملیاتی را انجام داده‌اند که حاصل آن چنین نتیجه‌ای بوده است. در صورت تداوم فعالیت‌های شرکت ساماندهی بدون شک تعداد موش‌های شهر تهران در تابستان سال آینده کمتر خواهد بود.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در ایستاگرام خود ادامه داد: از قدیم الایام و در فرهنگ ما، موش را موجودی کثیف، دزد، پست و منشأ بسیاری بیماری‌ها شناخته‌ایم، از این‌رو مبارزه با این عامل فساد، مطالبه عمومی بوده، هست و خواهد بود. از این فرصت استفاده می‌کنم و به سطح بالاتری از مبارزه با فساد؛ یعنی مبارزه با فساد مالی و موش‌های خزانه شهر اشاره می‌کنم.

وی ادامه داد: کسی نمی‌تواند مسوول باشد، ادعای مدیریت جهادی داشته باشد و بنشیند و بگوید، متخلف را به من معرفی کنید! تا با آن برخورد کنم. این نگرش مدیریتی منفعلانه که باعث تقویت و ترویج فساد مالی خواهد شد، قابل‌پذیرش نیست. از یک مسوول که احساس وظیفه واقعی در قبال امانتی که به او سپرده شده دارد، انتظار می‌رود به صورت فعال و با روش‌های علمی و استاندارد با فساد سیستم تحت امرش مقابله نماید.

حافظی تاکید کرد: امیدواریم مدیران ارشد شهری، تجربه اخیر شرکت ساماندهی را سرمشق قرار داده و در ماه‌های پایانی عمر مدیریتشان بر شهر، با عزمی جدی برای مبارزه با فساد مالی شهرداری گام بردارند و نام نیک از خود بجا بگذارند؛ وگرنه چه بخواهند چه نخواهند، در سوءاستفاده‌های به عمل آمده، شریک خواهد بود.

منبع: موج

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0