منو

201602103144393462_Orig

امیر خجسته در مورد آخرین وضعیت لایحه شفافیت سازی هزینه های انتخاباتی با اشاره به اینکه بنا بود در این زمینه کمیسیون مشترکی شامل کمیسیون های قضایی و حقوقی،امنیت ملی وشوراها برگزار شود ادامه داد: متاسفانه چند بار برگزاری این کمیسیون به دلیل به حد نصاب نرسیدن تشکیل نشد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل عدم تشکیل جلسات کمیسیون مشترک بنا شد بررسی این لایحه در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای مورد بررسی قرار گیرد.بنابراین در اولین فرصت این موضوع را عملی کرده و در کمیسیون شوراها بررسی خواهیم کرد.

خجسته با اشاره به اینکه رسیدگی به این لایحه از منویات رهبرمعظم انقلاب و مردم است تصریح کرد: باید منابع مورد استفاده کاندیداها برای تبلیغات مشخص شود و این موضوع اثر بسیاری در اذهان عمومی دارد.

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: تعیین تکلیف و رسیدگی به این لایحه ضرورت بسیاری دارد که باید جلسات شبانه روزی تشکیل دهیم تا به نتیجه برسد.

منبع: خانه ملت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0