منو

IMAGE634635288971860000

آمل – نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر مبارزه با فساد در جامعه از فساد به‌عنوان ضد تولید و عدالت اجتماعی یادکرد.

احمد توکلی یکشنبه‌شب در دومین یادواره شهدای طایفه ایذایی آمل که در حسینیه قائم آل محمد (ص) برگزار شد، بابیان اینکه با وقوع انقلاب اسلامی بسیاری از امور عوض شد، بیان داشت: پیامبر اکرم (ص) برای اسلام تلاش‌های بسیاری صورت داد که برکات و دستاوردهای ارزنده‌ای برای دین داشته است.

وی باتاکید براینکه طعم قدرت به عده‌ای مزه کرده است، گفت: این عده شروع به رانت‌خواری و سوءاستفاده در کشور کردند که آغاز و سرانجام نمایندگی شان متفاوت است.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: عده‌ای در کشور لیاقت پست و مقام را ندارند و در آن‌ها قدرت‌طلبی وفامیل گرایی وجود داشته است و در حال حاضر هیچ کشوری در خاورمیانه نیست که امنیت آن به دست غرب با خطر مواجه نباشد اما در ایران اسلامی امنیت داریم.

وی با اعلام اینکه انتخاب از ارزش و قیمت بالایی برخوردار است، ابراز داشت: اگر خلاف و اشتباهی را صورت دهیم سبب بدبختی خودمان می‌شود.

نماینده مردم تهران در مجلس بابیان اینکه از منتقدان همیشگی خرابی‌ها هستم و تازنده باشم به مبارزه با فساد و بی‌حیایی ادامه می‌دهم، گفت: فساد در نهادهای مهم کشور پیداشده است و در عوض شورای نگهبان تعدادی از نمایندگان فعلی مجلس را رد صلاحیت می‌کند.

احمد توکلی افزود: در محیطی قرار داریم که عده‌ای به‌جای اسلام‌گرایی به دنبال قوم‌گرایی و زد و بند هستند و فساد در جامعه رواج پیدا می‌کند و عده‌ای که حرام‌خواری دارند سیستم را فلج می‌کنند اما باید بدانیم این امر اثر عملی دارد زیرا فساد ضد تولید، اشتغال و عدالت اجتماعی است.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: باید خودمان را اصلاح کنیم تا اهداف شهدا محقق شود و ما باید مدیران خود را نظارت کنیم که قدرتمندان در معرض خرابی قرار دارند.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0