منو

3844049_126

نماینده مردم تهران در مجلس از امحای ۱۷۰۰ تن سیب‌زمینی در استان فارس ابراز تعجب کرد و گفت که دولت برای علت این مشکل باید پاسخگو باشد.

احمد توکلی نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، درخصوص امحاء ۱۷۰۰ تن سیب زمینی در استان فارس اظهار داشت: کسانی که اقدام به امحای این حجم از سیب زمینی کردند ممکن است دلایلی داشته باشند. شاید این محصول خوب نگهداری نشده یا آفت‌زده بوده باشد ولی در هر صورت باید علت مشخص شود.

وی افزود: این افراد باید پاسخگو باشند و توضیح دهند تا تکلیف آن مشخص شود. باید معلوم شود که دلیل آفت‌زدگی یا فاسد بودن محصول چه بوده که نمی‌توانستند آن را در بازار عرضه کنند؟

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین تصریح کرد: باید روشن شود تا بتوانیم در این رابطه قضاوت کنیم ولی در مجموع خبر تکان دهنده‌ای بود.

توکلی در ادامه خواستار پاسخ دولت برای علت این مشکل شد و تاکید کرد که دولت باید پاسخگو باشد که دلیل امحای این مقدار زیاد محصول چه بوده است؟

عضو کمیسیون بودجه مجلس در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد که یک زمانی گندم را که آلودگی ایجاد می‌کرد نیز از بین بردند چرا که کشت آن خطرناک و در حوزه دام نیز مشکل ساز بود.

توکلی در خاتمه مطرح کرد: گاهی اوقات چنین مسائلی یک علت معقول دارد که منتظریم دلیل آن مشخص شود و مسئولان مربوطه پاسخگو باشند.

منبع: الف
1 پاسخ به واکنش توکلی به امحای ۱۷۰۰ تن سیب‌زمینی
  1. بسم الله الرحمن الرحیم
    قاعدتأ در باره مسائل مهمی مثل این ، دولت باید خود را مکلف بداند که قبل از اینکه سؤال بشود پاسخ بدهد یعنی داوطلبانه مسئله را برای مردم توضیح دهد ، به این ترتیب اعتماد بیشتری هم کسب میکند.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0